"> Birel Tekstil | Birel Tekstil

Birel Tekstil

1

 

1975 yılında İSHAK VE HAŞİM KAR TEKSTİL VE EŞARP olarak başladığımız ticari hayatımızı, 1995 yılından günümüze BİREL TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı ile sürdürmekteyiz.

 

Kaliteye verdiğimiz önem; ürünlerimizdeki farkın ve ayrıcalığın müşterilerimizin isteklerinin karşılanması ile sürekli artan talepleriyle ödüllendirilmektedir. Markamıza sahip ürünler , sektörde modayı takip eden , kalite ve estetik ürünler olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin öncelikle tercih edilmesi dolayısı ile firmamız üretimde lider pozisyona ulaşmıştır. Eşarp konusundaki çok geniş renk ve desen çalışmalarımız özel tasarımlar ve desenler ile müşterimizin memnuniyeti ön planda tutmamız bizlere Birel eşarpları olarak dünyaya açılma imkanı vermiştir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için zamanında teslim ve uygun fiyat prensiplerinden ayrılmamayı hedefleyen Birel; bir defalık alışveriş değil, kalıcı ilişkiler oluşturmayı hedefler. uydu harita Ortadoğu ve Uzakdoğu?daki pek çok ülkeye yaptığımız ihracatın yanı sıra Balkanlar, Avrupa, Kuzey Afrika ülkelerine ve ayrıca Orta Asya Türk Cumhuriyetlerine de ihracatımız sürmektedir.

 

Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen BİREL TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kendine ait 6 katlı 2.500m2 kapalı alana sahip modern iş merkezinde müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Diğer şirketimiz olan Karteks Dokuma San ve Tic. ise son model makineleri ile büküm, fikse, haşıl ve dokuma alanlarında faaliyette olup ayrıca fason üretim yapmaktadır.